Vezi lista premiantilor la Festivalul de Oua Incondeiate de la Rogojesti – editia 2019

0 393

 

PREMII

acordate în cadrul ediției a VI-a a Festivalului Concurs de Ouă Încondeiate, Rogojești, 6-7 aprilie 2019

Secțiunea ADULȚI – 6 aprilie 2019

 

NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE LOCALITATEA PREMIUL ACORDAT
PALAGHICIUC VIOLETA MOLDOVIȚA, SV Trofeul Festivalului
TUN SOFIA BUCECEA Premiul I
HOPULELE MARIA VATRA MOLDOVIȚEI, SV Premiul al II-lea
BOICIUC RODICA BĂLCĂUȚI, SV Premiul al II-lea
GORBAN MARIA ULMA, SV Premiul al III-lea
LUPU ANGELA ROGOJEȘTI Premiul al III-lea
TODAȘCĂ ELENA POIANA STAMPEI Mențiune
BUHALO ELENA PALTINU, SV Mențiune
MUTU LUCIA COȘNA, SV Mențiune
SEREDIUC ADINA LUISA BRODINA DE JOS, SV Mențiune
BOHAICIUC ELENA ROGOJEȘTI Mențiune
GIURANIUC AURORA ROGOJEȘTI Mențiune
GIURANIUC RODICA ROGOJEȘTI Mențiune

 

PREMII

acordate în cadrul ediției a VI-a a Festivalului Concurs de Ouă Încondeiate, Rogojești, 6-7 aprilie 2019

Secțiunea COPII – 7 aprilie 2019

 

NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE LOCALITATEA PREMIUL ACORDAT
SECȚIUNEA 7 – 12 ANI
URSULEAN SÎNZIANA BUCECEA Premiul I
BILIUȚĂ ADELINA BUCECEA Premiul al II-lea
BÎLBĂ MARIA ROGOJEȘTI Premiul al II-lea
URSACHE MARILENA VLĂDENI Premiul al III-lea
MUDRAC MEDEEA ROGOJEȘTI Premiul al III-lea
TELEAGĂ ANEMONA RĂDĂUȚI, SV Mențiune
GALAN INGRID MARIA RĂDĂUȚI, SV Mențiune
NĂSTASĂ IOANA BUCECEA Mențiune
CIRIPAN ANA MARIA ROGOJEȘTI Mențiune
DONIGA ALEXANDRA SUCEAVA Mențiune
FERCALO DIANA ROGOJEȘTI Mențiune
SECȚIUNEA 13 – 17 ANI
ȘECMAN CLAUDIA BRODINA DE JOS, SV Premiul I
AMĂRIUȚEI TIBERIU BUCECEA Premiul al II-lea
MIHĂILESCU MĂDĂLINA ROGOJEȘTI Premiul al II-lea
CONSTANTIN ANA MARIA VLĂDENI Premiul al III-lea
IASINOVSCHI ANDREEA PALTINU, SV Premiul al III-lea
AMĂRIUȚEI ANTONIA BUCECEA Mențiune
VĂTĂMĂNIUC DIANA VLĂDENI Mențiune
GORBAN GABRIELA ULMA, SV Mențiune
FERCALO TIBERIU VASILE ROGOJEȘTI Mențiune
NIMERSCHI ALICE ROGOJEȘTI Mențiune
BILIUȚĂ RAMONA BUCECEA Mențiune

 

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata