parlamentare sus
achitei top

Noul program de salubrizare aprobat pentru municipiul Botoșani

0 150

„Noul Program de salubrizare, pe zile, a căilor publice din municipiul Botoșani” avizat de către Primăria Municipiului Botoșani, pus în practică începând cu data de 01.06.2020,

psd parl jos

 EXECUTAREA  LUCRARILOR  DE INTRETINERE (INCLUSIV GOLIREA COSURILOR), MATURAT MANUAL   SI MATURAT MECANIZAT 

IN FIECARE ZI DE LUNI

 

INTERVAL ORAR 06 – 14 (ZIUA) INTERVAL ORAR 22 – 06 (NOAPTEA)
MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL
1 Mai

A.S. Pușkin

A.T. Laurian

Aleea Azurului

Aleea Constantin Iordăchescu

Aleea Curcubeului

Aleea Elie Radu

Aleea P. Tineretului

Aleea Slt. I. Elefterescu

Alexandru cel Bun

ANL Cișmea

Aprodu Purice

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL 

Bucovina  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Lebăda- Gară) PARȚIAL 

Cișmea

Constantin Draxini

1

Crinilor

Dimitrie Bolintineanu

Dimitrie Rallet

Doboșari 

Gării  

George Coșbuc

Ghe. Filipescu

Hatman Arbore

I.C.Brătianu

Iuliu Maniu tr. P.Rareș – final

Aleea Împarat Traian 

M. Eminescu

Maior Ignat

Miorița

Mitropolit Iosif Gheorghian

N. Grigorescu

N.N. Răutu

Nicolae Vieru

Pacea tr. M.Kogălniceanu – Sucevei

Parc Liceul Pedagogic

Parc Tineretului

Poșta Veche

Războieni

Săvenilor PARȚIAL 

Ștefan cel Mare 

Viilor

Teren joacă – Aleea Unirii, spate biserica Sf. D-tru, AP – 1

Teren joacă – Aleea Primăverii nr.1, lateral bloc / spate Turn Onicescu), AP – 7

Teren joacă – Str. Ştefan Luchian, spate Şc. 4, AP – 8

Teren joacă – Sucevei nr. 7, AP – 12

1

Teren joacă – Pt Teilor 1-spate Premier, AP – 15,22

Teren joacă – Aleea Nucului 5 ( Al Scurta 1), AP – 23

Teren joacă – Al. Cinema-spate Biserica de lemn (şi Dermer)- Primăverii, AP – 26

Teren joacă – Aleea T. Callimachi, nr. 9, sc. A (spate bloc), AP – 29

Teren joacă – Aleea T. Crudu nr. 3, AP – 30

Teren joacă – Str. Ştefan Luchian, spate Şc. 4, AP – 9

Teren joacă – Sucevei nr. 7, AP – 13

Teren joacă – Calea Naţională nr. 57 (Admn. Taberelor), AP – 52

Teren joacă – Str, Ghe Filipescu nr. 3-5, AP – 71

Teren joacă – Ștefan Luchian nr.4, AP – 4

Teren joacă – str. Prieteniei  nr. 4, AP – 9

Teren joacă – Piața Viilor

Teren joacă – str. Col. Tomoroveanu, vis-a vis de Castel Apă, AP – 11

Teren joacă – Şt. Luchian nr. 18 , AP – 14

Teren joacă – Aleea Parcului nr. 10, sc. B faţă bloc ( vis-a vis PT), AP – 18

Teren joacă – Aleea Arcului nr. 4, sc. B (spate platformă de pe O. Băncilă), AP – 21

Teren joacă – Aleea Scurta 2, sc. B, AP – 23

Teren joacă – Aleea Curcubeului-spate şc. 16, AP – 27

Teren joacă – Alee C. Gane nr. 14, sc.A, AP – 33

Teren joacă – Alee C. Gane nr. 6, AP – 33

Teren joacă – Aleea Şcolii –faţă Şoala Gen. nr. 6, AP – 34

Teren joacă – Str.-Aprodu Purice-spate UTIL, AP – 36

Teren joacă – Aleea Pacea nr. 2, sc. F, AP – 40

Teren joacă – Str. A. Adamiu (locuințe sociale)

Teren joacă – Î. Traian nr.28, scA spate bloc, AP – 43

Teren joacă – Calea Națională 12 (fost cămin Mecanex), AP – 47

Teren joacă – A. Adamiu – cămine Locativa, AP – 47

Teren joacă – Str. Bucovina nr. 16 sc b, AP – 49

Teren joacă – B-dul G. Enescu nr. 9, sc. B faţă bloc AP – 50

Teren joacă – Aleea Viilor 5, sc. B, AP – 57

Teren joacă – Calea Natională 8 lângă platformă AP – 49 

Teren joacă – Str. Armeană nr. 4-spate bloc, AP – 65

Teren joacă – Str. Ghe Filipescu  nr. 13, sc. A,, AP – 72

Teren joacă – ANL Bucovina

Teren joacă – ANL Cișmea

Teren joacă – Parc Curcubeului *

Teren joacă – Parc Sucevei *

Teren joacă – Parc Tineretului *

1 Mai

A.S. Pușkin

Aleea C-tin Iordăchescu

Alexandru cel Bun

Aprodu Purice

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL 

Bucovina  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Lebăda- Gară) PARȚIAL 

Cișmea

Constantin Draxini

Dimitrie Rallet

Doboșari 

Gării  

George Coșbuc

Hatman Arbore

I.C.Brătianu

M. Eminescu

Maior Ignat

Miorița

N. Grigorescu

N.N. Răutu

Nicolae Vieru

Pacea tr. M.Kogălniceanu – Sucevei

Săvenilor PARȚIAL 

Ștefan cel Mare 

Viilor

Aleea Amurgului

Aleea FN Piața Viilor

Aleea Maxim Gorki

Aleea Prieteniei

Aleea Theodor Boyan

Aleea Zorilor

Armoniei

B-dul G. Enescu-PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu -PARȚIAL

Bucovina – PARȚIAL

Calea Națională(tr.Lebăda-Gară)PARȚIAL

Călugăreni

Colonel Tomoroveanu

Cuza Vodă 

Dreptății

Grivița

Ion Pillat 

Marchian

Maxim Gorki

Octav Onicesu

Parc APM + alee + parcare

Parc Curcubeului

Parc Filatelie

Parc Gen. Ghe. Avramescu

Parc Junior 

Parc M. Eminescu

Parc Primărie 

Parc Sucevei

Parcare spate Casa Cărții – căi de acces + spații verzi

Parcare spate Tribunal

Piata 1 Decembrie 

Piaţa Revoluției

Pietonal Transilvania

Poștei

Prieteniei

Primăverii 

Săvenilor PARȚIAL

Scuar Piața Viilor

T. Vladimirescu (tr. Grivița – I.C. Brătianu) PARȚIAL

T. Vladimirescu (tr. Grivița – Împ. Traian)

Transilvania

Unirii  

Vârnav  

Armoniei

B-dul G. Enescu-PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu -PARȚIAL

Bucovina – PARȚIAL

Calea Națională(tr.Lebăda-Gară)PARȚIAL

Călugăreni

Cuza Vodă 

Dreptății

Grivița

Ion Pillat 

Marchian

Octav Onicesu

Prieteniei

Primăverii 

Săvenilor PARȚIAL

T. Vladimirescu (tr. Grivița – I.C. Brătianu) PARȚIAL

T. Vladimirescu (tr. Grivița – Împ. Traian)

Transilvania

 

EXECUTAREA  LUCRARILOR  DE INTRETINERE (INCLUSIV GOLIREA COSURILOR), MATURAT MANUAL   SI MATURAT MECANIZAT

 IN FIECARE ZI DE MARTI

 

INTERVAL ORAR 06 – 14 (ZIUA) INTERVAL ORAR 22 – 06 (NOAPTEA)
MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL
Aleea Carmen Sylva

Aleea C-tin. Gane + Aleea T.Crudu

Aleea Nucului

Aleea Sf. Gheorghe

Alexandru Donici

ANL Bucovina

Armeană

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Lebăda- Gară)   PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Cătămărăști – Gară)

Codrului

Cornișa 

Dimitrie Negreanu

Dragoș Vodă

Elena Rareș

Eternității

I. Simionesu

Ion Creangă

Maramureș

P. Tineretului – strada + căi acces Centru de zi 

Pacea tr. Sucevei – final (ocolitor)

Pajiştei

Parc Liceul Pedagogic

Parc Tineretului

Peco

Peneș Curcanul

Petru Rareș

Pod de Piatră

Popa Șapcă

Progresului

Sarmizegetusa

Sucevei  PARȚIAL 

Tulbureni

Vasile Lupu

Vâlcele 

Vâlcele tr. Împarat Traian – final

Victoriei PARȚIAL

Aleea Sf. Gheorghe

Alexandru Donici

ANL Bucovina

Armeană

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Lebăda- Gară)   PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Cătămărăști – Gară)

Codrului

Cornișa 

Dimitrie Negreanu

Dragoș Vodă

Eternității

I. Simionesu

Ion Creangă

P. Tineretului – strada + căi acces Centru de zi 

Pacea tr. Sucevei – final (ocolitor)

Peco

Peneș Curcanul

Petru Rareș

Pod de Piatră

Popa Șapcă

Progresului

Sarmizegetusa

Sucevei  PARȚIAL 

Tulbureni

Vasile Lupu

Vâlcele

Victoriei PARȚIAL

1 Decembrie 

Aleea Alba Iulia

Aleea Călugăreni

Aleea G-ral Ghe. Avramescu

Aleea Liceului

Aleea M. Kogălniceanu

Aleea Scipione Bădescu 

Aleea Școlii + Aleea T. Callimachi

Aleea Unirii

B-dul G. Enescu PARȚIAL

Calea Naționala (Tr. Lebăda-Gară)PARȚIAL

Cuza Vodă 

Ion Pillat 

Împarat Traian 

M. Kogălniceanu

Marchian

N. Iorga

Octav Băncilă

Parc APM + alee + parcare

Parc Curcubeului

Parc Filatelie

Parc Gen. Ghe. Avramescu

Parc Junior 

Parc M. Eminescu

Parc Primărie 

Parc Sucevei

Parcare 1001 Articole – căi de acces + spații verzi

Parcare spate fost Comaliment – căi de acces + spații verzi

Piata 1 Decembrie 

Piaţa Revoluției

Pietonal Transilvania

Poștei

Rozelor

Sucevei  PARȚIAL

Ștefan Luchian 

Teatrului  

Unirii  

Uzinei

Vânătorilor

Victoriei PARȚIAL

Aleea Scipione Bădescu

B-dul G. Enescu PARȚIAL

Calea Naționala (Tr. Lebăda-Gară)PARȚIAL

Cuza Vodă 

Ion Pillat 

Împarat Traian

M. Kogălniceanu

Marchian

N. Iorga

Rozelor

Sucevei  PARȚIAL

Uzinei

Vânătorilor

Victoriei PARȚIAL

 

EXECUTAREA  LUCRARILOR  DE INTRETINERE (INCLUSIV GOLIREA COSURILOR), MATURAT MANUAL   SI MATURAT MECANIZAT

 IN FIECARE ZI DE MIERCURI   

 

INTERVAL ORAR 06 – 14 (ZIUA) INTERVAL ORAR 22 – 06 (NOAPTEA)
MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL
1 Mai

Aleea Constantin Iordăchescu

Aleea Curcubeului

Aleea Slt. I. Elefterescu

Alexandru cel Bun

ANL Cișmea

Aprodu Purice

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL 

Bucovina  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Cătămărăști – Gară)

Cișmea

Constantin Draxini

Dimitrie Bolintineanu

Dimitrie Rallet

Doboșari 

Gării  

George Coșbuc

Ghe. Filipescu

1

Hatman Arbore

I.L.Caragiale

Iuliu Maniu 

M. Eminescu

Maior Ignat

Manolesti Deal (Pacea – limita linia CFR)

Miorița

Mitropolit Iosif Gheorghian

N. Grigorescu

N.N. Răutu

Nicolae Vieru

Nucilor

Parc Liceul Pedagogic

Parc Tineretului

Popăuti

Poșta Veche

Săvenilor PARȚIAL 

Ștefan cel Mare 

Trandafirilor

Viilor

1 Mai

Aleea Constantin Iordăchescu

Aleea Slt. I. Elefterescu

Alexandru cel Bun

Aprodu Purice

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL 

Bucovina  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Cătămărăști – Gară)

Cișmea

Constantin Draxini

Dimitrie Rallet

Doboșari 

Gării  

George Coșbuc

Hatman Arbore

Iuliu Maniu 

M. Eminescu

Maior Ignat

Manolesti Deal (Pacea – limita linia CFR)

Miorița

N. Grigorescu

N.N. Răutu

Nicolae Vieru

Nucilor

Popăuti

Săvenilor PARȚIAL 

Ștefan cel Mare 

Trandafirilor

Viilor

Aleea FN Piața Viilor

Aleea Grivița

Aleea Prieteniei

Aleea Theodor Boyan

Aleea Zorilor

Armoniei

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL

Bucovina PARȚIAL

Călugăreni

Colonel Tomoroveanu

Cuza Vodă 

Dreptății

Grivița

Independenței

Marchian

Octav Onicesu

Parc APM + alee + parcare

Parc Curcubeului

Parc Filatelie

Parc Gen. Ghe. Avramescu

Parc Junior 

Parc M. Eminescu

Parc Primărie 

Parc Sucevei

Parcare spate Casa Cărții – căi de acces + spații verzi

Piata 1 Decembrie 

Piaţa Revoluției

Pietonal Transilvania

Prieteniei

Primăverii 

Săvenilor PARȚIAL

Scuar Piața Viilor

Transilvaniei

Unirii  

Vârnav  

Vornic Boldur

Armoniei

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL

Bucovina PARȚIAL

Călugăreni

Cuza Vodă 

Dreptății

Grivița

Independenței

Marchian

Octav Onicesu

Prieteniei

Primăverii 

Săvenilor PARȚIAL

Transilvaniei

Vornic Boldur

 

EXECUTAREA  LUCRARILOR  DE INTRETINERE (INCLUSIV GOLIREA COSURILOR), MATURAT MANUAL   SI MATURAT MECANIZAT

 IN FIECARE ZI DE JOI

 

INTERVAL ORAR 06 – 14 (ZIUA) INTERVAL ORAR 22 – 06 (NOAPTEA)
MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL
A.S. Pușkin

A.T. Laurian

Aleea Azurului

Aleea C-tin. Gane + Aleea Tiberiu Crudu

Aleea Elie Radu

Aleea Nucului

Aleea P. Tineretului

Aleea Sf. Gheorghe

Alexandru Donici

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Lebăda- Gară) PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Cătămărăști – Gară)

Codrului

Dimitrie Negreanu

Dragoș Vodă

Elena Rareș

Eternității

I. Simionescu

I.C.Brătianu

Ion Creangă

Aleea Împarat Traian 

P. Tineretului – strada + căi acces Centru de zi 

Pacea tr. M.Kogălniceanu – Sucevei

Pacea tr. Sucevei – final (ocolitor)

Parc Liceul Pedagogic

Parc Tineretului

Peneș Curcanul

Petru Rareș

Pod de Piatră

Popa Șapcă

Progresului

Războieni

Sucevei  PARȚIAL 

Tulbureni

Vasile Lupu

Vâlcele 

Vâlcele tr. Împarat Traian – final

A.S. Pușkin

Aleea Sf. Gheorghe

Alexandru Donici

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Lebăda- Gară) PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Cătămărăști – Gară)

Codrului

Dimitrie Negreanu

Dragoș Vodă

Eternității

I. Simionescu

I.C.Brătianu

Ion Creangă

P. Tineretului – strada + căi acces Centru de zi 

Pacea tr. M.Kogălniceanu – Sucevei

Pacea tr. Sucevei – final (ocolitor)

Peneș Curcanul

Petru Rareș

Pod de Piatră

Popa Șapcă

Progresului

Sucevei  PARȚIAL 

Tulbureni

Vasile Lupu

Vâlcele

1 Decembrie 

Aleea Amurgului

Aleea G-ral Ghe. Avramescu

Aleea Liceului

Aleea M. Kogălniceanu

Aleea Maxim Gorki

Aleea Scipione Bădescu 

Aleea Unirii

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL

Calea Națională (tr. Lebăda – Gară) PARȚIAL

Cuza Vodă 

Grivița

Independenței

Ion Pillat 

Împarat Traian 

M. Kogălniceanu

Marchian

Maxim Gorki

. Iorga

Octav Băncilă

Parc APM + alee + parcare

Parc Curcubeului

Parc Filatelie

Parc Gen. Ghe. Avramescu

Parc Junior 

Parc M. Eminescu

Parc Primărie 

Parc Sucevei

Parcare spate fost Comaliment – căi de acces + spații verzi

Parcare spate Tribunal

Piata 1 Decembrie 

Piaţa Revoluției

Pietonal Transilvania

Poștei

Rozelor

Scuar Piața Viilor

Sucevei  PARȚIAL

T. Vladimirescu (tr. Grivița – I.C. Brătianu)-PARȚIAL

T. Vladimirescu (tr. Grivița – Împ. Traian)

Teatrului  

Unirii  

Aleea Scipione Bădescu

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL

Calea Națională (tr. Lebăda – Gară) PARȚIAL

Cuza Vodă 

Grivița

Independenței

Ion Pillat 

Împarat Traian 

M. Kogălniceanu

Marchian

N. Iorga

Rozelor

Sucevei  PARȚIAL

T. Vladimirescu (tr. Grivița – I.C. Brătianu)-PARȚIAL

T. Vladimirescu (tr. Grivița – Împ. Traian)

 

EXECUTAREA  LUCRARILOR  DE INTRETINERE (INCLUSIV GOLIREA COSURILOR), MATURAT MANUAL   SI MATURAT MECANIZAT

 IN FIECARE ZI DE VINERI

 

INTERVAL ORAR 06 – 14 (ZIUA) INTERVAL ORAR 22 – 06 (NOAPTEA)
MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL
Aleea Carmen Sylva

Aleea Constantin Iordăchescu

Aleea Curcubeului

Aleea Slt. I. Elefterescu

Aluniş

ANL Bucovina

Aprodu Purice

Armeană

Bucovina  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Lebăda- Gară) PARȚIAL 

Cișmea

Constantin Draxini

Cornișa 

Crinilor

Doboșari 

Gării  

George Coșbuc

Hatman Arbore

I.L.Caragiale

Iuliu Maniu 

Iuliu Maniu tr. P.Rareș – final

Maior Ignat

Manolesti Deal (Pacea – limita linia CFR)

Miorița

Mitropolit Iosif Gheorghian

N. Grigorescu

N.N. Răutu

Nicolae Vieru

Parc Liceul Pedagogic

Parc Tineretului

Poșta Veche

Sarmizegetusa

Săvenilor PARȚIAL 

Ștefan cel Mare 

Trandafirilor

Victoriei PARȚIAL 

Viilor

Teren joacă – Aleea Unirii, spate biserica Sf. D-tru, AP – 

Teren joacă – Aleea Primăverii nr.1, lateral bloc / spate Turn Onicescu), AP – 7

Teren joacă – Str. Ştefan Luchian, spate Şc. 4, AP – 8

Teren joacă – Sucevei nr. 7, AP – 12

Teren joacă – Pt Teilor 1-spate Premier, AP – 15,22

Teren joacă – Aleea Nucului 5 ( Al Scurta 1), AP – 23

Teren joacă – Al. Cinema-spate Biserica de lemn (şi Dermer)- Primăverii, AP – 26

Teren joacă – Aleea T. Callimachi, nr. 9, sc. A (spate bloc), AP – 29

Teren joacă – Aleea T. Crudu nr. 3, AP – 30

Teren joacă – Str. Ştefan Luchian, spate Şc. 4, AP – 9

Teren joacă – Sucevei nr. 7, AP – 13

Teren joacă – Calea Naţională nr. 57 (Admn. Taberelor), AP – 52

Teren joacă – Str, Ghe Filipescu nr. 3-5, AP – 71

Teren joacă – Ștefan Luchian nr.4, AP – 4

Teren joacă – str. Prieteniei  nr. 4, AP – 9

Teren joacă – Piața Viilor

Teren joacă – str. Col. Tomoroveanu, vis-a vis de Castel Apă, AP – 11

Teren joacă – Şt. Luchian nr. 18 , AP – 14

Teren joacă – Aleea Parcului nr. 10, sc. B faţă bloc ( vis-a vis PT), AP – 18

Teren joacă – Aleea Arcului nr. 4, sc. B (spate platformă de pe O. Băncilă), AP – 21

Teren joacă – Aleea Scurta 2, sc. B, AP – 23

Teren joacă – Aleea Curcubeului-spate şc. 16, AP – 27

Teren joacă – Alee C. Gane nr. 14, sc.A, AP – 33

Teren joacă – Alee C. Gane nr. 6, AP – 33

Teren joacă – Aleea Şcolii –faţă Şoala Gen. nr. 6, AP – 34

Teren joacă – Str.-Aprodu Purice-spate UTIL, AP – 36

Teren joacă – Aleea Pacea nr. 2, sc. F, AP – 40

Teren joacă – Str. A. Adamiu (locuințe sociale)

Teren joacă – Î. Traian nr.28, scA spate bloc, AP – 43

Teren joacă – Calea Națională 12 (fost cămin Mecanex), AP – 47

Teren joacă – A. Adamiu – cămine Locativa, AP – 47

Teren joacă – Str. Bucovina nr. 16 sc b, AP – 49

Teren joacă – B-dul G. Enescu nr. 9, sc. B faţă bloc AP – 50

Teren joacă – Aleea Viilor 5, sc. B, AP – 57

Teren joacă – Calea Natională 8 lângă platformă AP – 49 

Teren joacă – Str. Armeană nr. 4-spate bloc, AP – 65

Teren joacă – Str. Ghe Filipescu  nr. 13, sc. A,, AP – 72

Teren joacă – ANL Bucovina

Teren joacă – ANL Cișmea

Teren joacă – Parc Curcubeului *

Teren joacă – Parc Sucevei *

Teren joacă – Parc Tineretului *

Aleea C-tin Iordăchescu

ANL Bucovina

Aprodu Purice

Armeană

Bucovina  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Lebăda- Gară) PARȚIAL 

Cișmea

Constantin Draxini

Cornișa

Doboșari 

Gării  

George Coșbuc

Hatman Arbore

Iuliu Maniu

Maior Ignat

Manolesti Deal (Pacea – limita linia CFR)

Miorița

N. Grigorescu

N.N. Răutu

Nicolae Vieru

Sarmizegetusa

Săvenilor PARȚIAL 

Ștefan cel Mare 

Trandafirilor

Victoriei PARȚIAL 

Viilor

Aleea Alba Iulia

Aleea Călugăreni

Aleea FN Piața Viilor

Aleea Grivița

Aleea Școlii + Aleea T. Callimachi

Bucovina PARTIAL

Calea Națională (tr. Lebăda – Gară) PARȚIAL

Călugăreni

Colonel Tomoroveanu

Cuza Vodă 

Dreptății

Grivița

Marchian

Maxim Gorki

Octav Onicesu

Parc APM + alee + parcare

Parc Curcubeului

Parc Filatelie

Parc Gen. Ghe. Avramescu

Parc Junior 

Parc M. Eminescu

Parc Primărie 

Parc Sucevei

Parcare 1001 Articole – căi de acces + spații verzi

Piata 1 Decembrie 

Piaţa Revoluției

Pietonal Transilvania

Poștei

Primăverii 

Săvenilor PARTIAL

Ștefan Luchian 

Unirii  

Uzinei

Vânătorilor

Vârnav  

Victoriei PARTIAL

Bucovina PARTIAL

Calea Națională (tr. Lebăda – Gară) PARȚIAL

Călugăreni

Cuza Vodă 

Dreptății

Grivița

Marchian

Octav Onicesu

Primăverii 

Săvenilor PARTIAL

Uzinei

Vânătorilor

Victoriei PARTIAL

 

EXECUTAREA  LUCRARILOR  DE INTRETINERE (INCLUSIV GOLIREA COSURILOR), MATURAT MANUAL   SI MATURAT MECANIZAT 

IN FIECARE ZI DE SAMBATA

 

INTERVAL ORAR 06 – 14 (ZIUA) INTERVAL ORAR 22 – 06 (NOAPTEA)
MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL
A.S. Pușkin

A.T. Laurian

Aleea Azurului

Aleea C-tin. Gane + Aleea Tiberiu Crudu

Aleea Elie Radu

Aleea Nucului

Aleea P. Tineretului

Aleea Sf. Gheorghe

Alexandru cel Bun

Alexandru Donici

ANL Cișmea

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Cătămărăști – Gară)

Codrului

Dimitrie Negreanu

Dimitrie Rallet

Elena Rareș

Eternității

Ghe. Filipescu

I.C.Brătianu

Ion Creangă

Aleea Împarat Traian 

M. Eminescu

Maramureș

Nucilor

Pacea tr. Sucevei – final (ocolitor)

Pajiştei

Parc Liceul Pedagogic

Parc Tineretului

Peco

Petru Rareș

Pod de Piatră

Popa Șapcă

Popăuti

Progresului

Războieni

Sucevei  PARȚIAL 

Trandafirilor

Tulbureni

Vasile Lupu

Vâlcele 

Vâlcele tr. Împarat Traian – final

A.S. Pușkin

Aleea Sf. Gheorghe

Alexandru cel Bun

Alexandru Donici

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Cătămărăști – Gară)

Codrului

Dimitrie Negreanu

Dimitrie Rallet

Eternității

I.C.Brătianu

Ion Creangă

M. Eminescu

Nucilor

Pacea tr. Sucevei – final (ocolitor)

Peco

Petru Rareș

Pod de Piatră

Popa Șapcă

Popăuti

Progresului

Sucevei  PARȚIAL 

Trandafirilor

Tulbureni

Vasile Lupu

Vâlcele

Aleea Amurgului

Aleea FN Piața Viilor

Aleea G-ral Ghe. Avramescu

Aleea Liceului

Aleea M. Kogălniceanu

Aleea Maxim Gorki

Aleea Prieteniei

Aleea Theodor Boyan

Aleea Unirii

Aleea Zorilor

Armoniei

B-dul G. Enescu PARȚIAL

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL

Cuza Vodă 

Independenței 

Ion Pillat 

Împarat Traian 

M. Kogălniceanu

Marchian

Octav Onicesu

Parc APM + alee + parcare

Parc Curcubeului

Parc Filatelie

Parc Gen. Ghe. Avramescu

Parc Junior 

Parc M. Eminescu

Parc Primărie 

Parc Sucevei

Parcare spate Casa Cărții – căi de acces + spații verzi

Piata 1 Decembrie 

Piaţa Revoluției

Pietonal Transilvania

Prieteniei

Scuar Piața Viilor

Sucevei  PARȚIAL

T. Vladimirescu (tr. Grivița – I.C. Brătianu)-PARȚIAL

T. Vladimirescu (tr. Grivița – Împ. Traian)

Transilvaniei

Unirii  

Vornic Boldur

Armoniei

B-dul G. Enescu PARȚIAL

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL

Cuza Vodă 

Independenței 

Ion Pillat 

Împarat Traian 

M. Kogălniceanu

Marchian

Octav Onicesu

Prieteniei

Sucevei  PARȚIAL

T. Vladimirescu (tr. Grivița – I.C. Brătianu)-PARȚIAL

T. Vladimirescu (tr. Grivița – Împ. Traian)

Transilvaniei

Vornic Boldur

 

EXECUTAREA  LUCRARILOR  DE INTRETINERE (INCLUSIV GOLIREA COSURILOR),I MATURAT MANUAL   SI MATURAT MECANIZAT 

IN FIECARE ZI DE DUMINICA

 

INTERVAL ORAR 06 – 14 (ZIUA) INTERVAL ORAR 22 – 06 (NOAPTEA)
MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL MATURAT MANUAL SI INTRETINERE (INCLUSIV GOLIRE COSURILOR  STRADALE) MATURAT MECANIZAT CAROSABIL
Aluniş

ANL Bucovina

Armeană

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Lebăda- Gară) PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Cătămărăști – Gară)

Cornișa 

Dragoș Vodă

Eternității

Gării  

I. Simionesu

I.L.Caragiale

Iuliu Maniu 

Maior Ignat

P. Tineretului – strada + căi acces Centru de zi 

Pacea tr. M.Kogălniceanu – Sucevei

Parc Liceul Pedagogic

Parc Tineretului

Sarmizegetusa

Ștefan cel Mare 

Victoriei  Parțial

ANL Bucovina

Armeană

B-dul G. Enescu PARȚIAL 

B-dul M. Eminescu  PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Lebăda- Gară) PARȚIAL 

Calea Națională (tr. Cătămărăști – Gară)

Cornișa 

Dragoș Vodă

Eternității

Gării  

I. Simionesu

Iuliu Maniu 

Maior Ignat

P. Tineretului – strada + căi acces Centru de zi 

Pacea tr. M.Kogălniceanu – Sucevei

Sarmizegetusa

Ștefan cel Mare 

Victoriei  Parțial

1 Decembrie 

Aleea Alba Iulia

Aleea Călugăreni

Aleea Grivița

Aleea Scipione Bădescu 

B-dul G. Enescu PARȚIAL

B-dul M. Eminescu PARȚIAL

Calea Națională (tr. Lebăda – Gară) PARȚIAL

Cuza Vodă 

Dreptății

Grivița

Ion Pillat 

Marchian

Maxim Gorki

N. Iorga

Octav Băncilă

Parc APM + alee + parcare

Parc Curcubeului

Parc Filatelie

Parc Gen. Ghe. Avramescu

Parc Junior 

Parc M. Eminescu

Parc Primărie 

Parc Sucevei

Parcare 1001 Articole – căi de acces + spații verzi

Parcare spate fost Comaliment – căi de acces + spații verzi

Parcare spate Tribunal

Piata 1 Decembrie 

Piaţa Revoluției

Pietonal Transilvania

Poștei

Primăverii 

Scuar Piața Viilor

Ștefan Luchian 

Teatrului  

Unirii  

Uzinei

Vânătorilor

Vârnav  

Victoriei PARȚIAL

Aleea Scipione Bădescu 

B-dul G. Enescu PARȚIAL

B-dul M. Eminescu PARȚIAL

Calea Națională (tr. Lebăda – Gară) PARȚIAL

Cuza Vodă 

Dreptății

Grivița

Ion Pillat 

Marchian

N. Iorga

Primăverii

Uzinei

Vânătorilor

Victoriei PARȚIAL

 

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata